Nasze profile w mediach społecznościowych

Inne

Powstał pierwszy serwis Tesli w Polsce

Dotychczas właściciele Tesli nie mogli liczyć w Polsce na wsparcie serwisowe. Teraz się to zmieniło – w Warszawie powstał właśnie pierwszy serwis amerykańskiego producenta aut elektrycznych.

Opublikowano

w dniu

Tesla ładowarka
Fot. Tesla.com

Posiadacze Tesli w Polsce mogą odetchnąć z ulgą. Tesla poinformowała, że utworzyła w Warszawie pierwszy autoryzowany serwis w naszym kraju. Jest to z pewnością spore udogodnienie, bowiem do tej pory najbliższe ASO amerykańskiej marki mieściło się… w Berlinie.

Nowy serwis mieści się przy ulicy Powsińskiej 69-71 na terenie dużego warszawskiego serwisu samochodów VCentrum. Obiekt Tesli pozostaje jednak w pełni niezależną jednostką, obsługiwaną w pełni przez amerykańską markę. VCentrum użyczyło jedynie miejsca i świadczy pewne usługi, w tym użycza recepcji.

Nareszcie autoryzowany serwis Tesli w Polsce

Serwis zaczął funkcjonować w poniedziałek 16 lipca. Składa się on z dwóch stanowisk naprawczych. Póki co, trwa jeszcze doposażenie ASO, więc nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Na terenie serwisu znalazły się trzy ładowarki wallbox, ale przeznaczone są tylko do wewnętrznego użytku.

W celu umówienia się na wizytę wystarczy specjalna aplikacja Tesli. Serwis czynny jest w dni robocze w godzinach od 8 do 17:30. Niewiadomo jeszcze, czy przy ASO powstanie Supercharger dla użytkowników Tesli.

Uroczysta ceremonia otwarcia obiektu odbędzie się dopiero za ok. pół roku, kiedy to zostanie uruchomiony punkt sprzedaży aut amerykańskiej marki.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
ReklamaReklama