Connect with us

Czego szukasz?

Inne

„Szybcy i wściekli 9” z premierą przesuniętą na 2021 rok

Odpowiedzialna za produkcję serii „Szybcy i wściekli” wytwórnia Universal Pictures przełożyła datę premiery najnowszej części filmu na 2 kwietnia 2021 roku, czyli niemal rok od pierwotnej daty. Wszystko przez… szalejącą pandemię koronawirusa.

Szybcy i Wściekli 9

Szalejący koronawirus daje się we znaki nie tylko branży motoryzacyjnej, ale także przemysłowi filmowemu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że planowana na kwiecień premiera najnowszego filmu o Jamesie Bondzie pt. „No Time To Die” została przełożona na listopad. Teraz podobny los spotkał najnowszą film z serii „Szybcy i Wściekli”.

„Szybcy i wściekli 9” dopiero za rok

Decyzję w sprawie popularnego samochodowego filmu sensacyjnego podjęła odpowiedzialna za jego produkcję wytwórnia Universal Pictures. Premierę produkcji przesunięto aż na 2 kwietnia 2021 roku, czyli niemal o rok później niż planowano! Pierwotnie bowiem „Szybcy i wściekli 9” mieli się ukazać 22 maja bieżącego roku.

Z zamieszczonego na oficjalnym koncie twitterowym filmu możemy przeczytać, że „Wszyscy odczuwamy miłość i oczekiwanie na kolejny rozdział naszej sagi, dlatego szczególnie trudno jest poinformować, że musimy przesunąć datę premiery filmu”.

W „Szybkich i wściekłych 9” ponownie Vin Diesel ponownie wcieli się w postać głównego bohatera – Dominica Toretto. Oprócz niego w produkcji uświadczymy m.in. Michelle Rodriguez (Letty), Jordanę Brewster (Mię), Tyres’a Gibsona, Ludacrisa czy Charlize Theron (Cypher). Oprócz nich do serii powrócą Sung Kang (Han) oraz znany z „Szybcy i wściekli Tokio Drift” Lucas Black (Sean). Zabraknie natomiast Dwayne’a Johnsona (Hobbsa) oraz Jasona Stathama (Deckarda Shawa). Rolę czarnego charakteru przejmie – nie licząc Charlize Theron – postać grana przez Johna Cena. 

Dobra rekomendacja

Reżyserem „Szybkich i wściekłych 9” jest Justin Lin, odpowiedzialny m.in. za „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” oraz 4, 5 i 6 część serii. Można się więc spodziewać wielu zwrotów akcji i ciekawej produkcji. Poniżej prezentujemy zwiastun „Szybkich i wściekłych 9”. Miejmy nadzieję, że do przyszłego roku po koronawirusie nie będzie już śladu. 

https://www.youtube.com/watch?v=_u5_jGkkSHE

Oceń nasz artykuł!
Reklama