Nasze profile w mediach społecznościowych

Samochody

Mitsubishi zapowiada światową premierę SUV-a podczas Tokyo Motor Show

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłasza światową premierę małego, hybrydowego, koncepcyjnego SUV-a plug-in podczas zbliżającej się, 46. wystawy motoryzacyjnej Tokyo Motor Show, która potrwa od 24 października do 4 listopada bieżącego roku.

Opublikowano

w dniu

Mitsubishi - teaser
Fot. Mitsubishi / Informacja prasowa

Koncepcyjny, mały, elektryczny SUV odzwierciedla przesłanie marki “Drive your Ambition”* prezentując najnowsze osiągnięcia firmy w dziedzinie napędów elektrycznych, kontroli napędu na 4 koła i nowych technologii.

Pod hasłem “Elektryczny SUV, który zapewnia niezrównaną przyjemność z jazdy oraz pewność prowadzenia w każdym terenie i w każdych warunkach” MMC proponuje nową jakość dzięki połączeniu SUV-a, PHEV i 4WD: nowy pojazd zaoferuje lżejszy i mniejszy hybrydowy układ napędowy z zewnętrznym doładowaniem typu plug-in (PHEV) w połączeniu z elektrycznym napędem na wszystkie koła.

Mitsubishi zapewni tym samym zupełnie nowe doznania podczas prowadzenia pojazdu typu SUV z elektrycznym napędem – takie, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy w mieście, ale także pozwolą wszystkim kierowcom – niezależnie od ich doświadczenia i umiejętności –  do eksplorowania nieprzetartych szlaków i dróg podczas dłuższych podróży.

Firma MMC opracowała specjalną stronę internetową, z której można czerpać informacje na temat ekspozycji Mitsubishi Motors podczas Tokyo Motor Show 2019:

https://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2019/tms2019/

*1 Hasło “Drive your Ambition” – jest wyrazem ambicji kierowców i dążenia marki Mitsubishi do ciągłego rozwoju, odzwierciedlając refleksję nad nieustannym dialogiem między marką a jej klientami.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama